Fantastické striebro žien a vybojovaná záchrana mužov v extralige, fotogaléria

Družstvo žien TK Kúpele Piešťany vybojovalo v tenisovej Extralige žien 2024 strieborné medaile, keď potom ako vyhralo základnú skupinu A, vo finále podľahlo TK Slovan Bratislava 2:5. Na fotke horný rad zľava: nehrajúci kapitán Marek Hrehorčík, Karolína Mráziková, (nepísaná kapitánka) Laura Svatíková, Stella Izabela Švorcová, Terézia Mĺkva a Sára Kaštáková. Dole zľava Julie Štruplová a Soňa Depešová. Na fotke chýbajú Kristýna Tomajková, Julie Paštiková a Natália Slabá, ktoré nastúpili v zápasoch v skupine a svojimi víťazstvami tiež výrazne pomohli k tomuto skvelému úspechu.
Družstvo mužov takisto splnilo cieľ a najtesnejším možným spôsobom sa dokázalo zachrániť. V základnej skupine A síce postupne podľahlo doma TK LOVE 4 TENNIS Bratislava 1:6, vonku TK Slovan Bratislava 3:4 a TK Slávia STU Bratislava 2:5, no v rozhodujúcom zápase o záchranu zvíťazilo na dvoroch TK Šaľa 4:3, keď o všetkom rozhodol až záverečný super tie break v druhej štvorhre, v ktorom Ivo Verčík s Honzom Klimasom otočili z 3:7, na 10:7.
Na fotografii zľava: nehrajúci kapitán Miloslav Grolmus, Dominik Mačej, Ivo Verčík, Jan Klimas, Samuel Guzoň, Pavel Gula, Dušan Baranec, Filip Urbánek a Martin Greguš. Na fotografii chýbajú Lukáš Lacko a Ivan Herz.
Obom družstvám gratulujeme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu.
Fotogaléria z extraligy 2024 zachytená objektívom Andreja Klimeka:
Zo zápasu mužov dňa 28.4.2024 doma vs TK LOVE 4 TENNIS Bratislava https://photos.app.goo.gl/J3XnjgNJcprVsGFW9
Zo zápasu žien dňa 30.4.2024 doma vs TK Slávia STU Bratislava https://photos.app.goo.gl/Lz2YLCx1Zu44rHDE7
Zo zápasu žien dňa 2.5.2024 doma vs TKM Madunice https://photos.app.goo.gl/cBM2QHzxzKq2incS8
Z finálového zápasu žien dňa 4.5.2024 vs TK Slovan Bratislava https://photos.app.goo.gl/9jKcuGcCD6magdBq8