Skvelé Mrázikové – Karolína aj Kristína s cennými víťazstvami na turnajoch, darilo sa aj ďalším našim hráčom

Turnajová sezóna je už v plnom prúde.

Dnes sa skončil v Humennom päťdňový turnaj dorastu triedy „A“, v ktorom triumfovala Karolína Mráziková po finálovom víťazstve  6:1 6:2 nad Ester Gonosovou z Prešova. Veľmi dobrý výsledok vo dvojhre dosiahla aj Terezka Mĺkva, ktorá sa prebojovala do štvrťfinále.

Vo štvorhre dievčat sa hralo „kúpelácke“ semifinálové derby, v ktorom zvíťazili T. Mĺkva s B. Michalčíkovou nad K. Mrázikovou so S. Švorcovou 7:6, 6:1. Žiaľ, Terezka s Bernie na titul vo štvorhre  nedosiahli, keď vo finále podľahli páru Perháčová, Sameliaková 4:6, 0:6. Naši chlapci v Humennom neštartovali.

Počas uplynulého víkendu sa hral aj turnaj dospelých triedy „C“ v Novej Dubnici. Turnaj vo dvojhre žien vyhrala Kristína Mráziková, keď si vo finále poradila s Katarínou Kuzmovou 6:1, 6:2.

Do semifinále dvojhry mužov sa prebojovali výhradne hráči TK Kúpele Piešťany. Tomáš Talajka porazil Filipa Šobáňa 4:6, 6:1, 2:0 scr. a Pavel Gula Aleša Mísařa 6:0, 4:6, 6:2. Titul nakoniec získal Palo po finálovom víťazstve nad Tomášom 7:6, 4:6, 6:1.

Všetkým gratulujeme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu klubu.